Jeden z partnerov Slovenského cykloklubu organizuje zaujímavé podujatie Gran Fondo Bratislava. Ide o cyklomaratón s trasami 130km, a 89km (polmaratón). Požiadali nás o pomoc pri zabezpečení dobrovoľníkov (regulovčíkov) v mieste konania preteku.

STAŇ SA SÚČASŤOU ORGANZAČNÉHO TÍMU

Nakoľko trate majú tak veľa kilometrov, prechádzajú pomerne veľkým územím. Tím Gran Fonda Bratislava hľadá do svojich radov dobrovoľníkov, ktorí by napomohli s koordináciou celej akcie – či už regulovčíkov, pomoc na občerstvovačkách, alebo v mieste štartu/cieľa.

Určite pre teba nájdu presne to, čo by Ťa bavilo 🙂

Získaš možnosť zažiť atmosféru atraktívnych cestných pretekov priamo z ich vnútra, ako dobrovoľník. Získaš cennú skúsenosť a pomôžeš tým dobrej veci. Naozaj každá pomocná ruka je vítaná. Ako vďaku majú pre každého pripravené malé prekvapenie. V prípade, že Ťa ponuka zaujala, registruj sa na ich stránke, a do poznámky napíš, o akú činnosť, aktivitu by si mal záujem.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.