Farba: modrá
Evidenčné číslo: 2008
Dĺžka (km): 71,5 km
Prevýšenie: 2005/2005 m (pozor uvádza sa smere popisu trasy)
Náročnosť / Určenie: SPORT (stredné) - MTB TRASY
Povrch: asfalt, spevnená cesta

Charakteristika: Pôvabná cykloturistická trasa vedúca lesmi Malých Karpát. Trasa tvorí dlhý – 71,5km okruh, ktorý vedie predovšetkým po nespevnených cestách a singletrailoch.

Popis: Cykloturistická trasa Green Bike Tour predstavuje veľký cykloturistický okruh naprieč celým pohorím Malých Karpát. Spája Bratislavu s Pezinskou Babou a prechádza tými najkrajšími lokalitami južnej časti pohoria. Zároveň tvorí veľa možností na vytváranie okruhov pri využití ďalších cykloturistických trás v rámci Bikeparku Malé Karpaty. Väčšina trasy je vedená po dobrých lesných cestách a cestičkách.

Prechádza zaujímavými lokalitami, ako napríklad: Malý Slavín, Konské hlavy, Pezinská Baba, obec Limbach, popod MAlý Javorník, Jurské jazero, Biely kríž, U Slivu, Kamzík, Železná studienka.

Green Bike Tour patrí k najkrajším horským trasám v Bratislavskom kraji, prechádza územím CHKO Malé Karpaty a okrajovo popri PR Vydrica, PR Nad Šenkárkou, PR Jurské jazero.
https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.