Na našej stránke SCK – Slovenský cykloklub na sociálnej sieti Facebook sme pre vás pripravili zaujímavú májovú súťaž o hodnotný balíček v spolupráci so Slovenským múzeum máp.

Zapojenie do súťaže je naozaj veľmi jednoduché, stačí nám v komentári prezradiť, na akom cyklovýlete ste boli tento mesiac, prípadne s kým. Veľmi nás poteší, ak pridáte i fotografiu z vášho výletu. Podmienkou je sledovanie dvoch stránok na už spomínanej sociálnej sieti: @SCK-Slovenský cykloklub a @Slovenské múzeum máp.

Výherca získa naozaj hodnotný balíček, ktorý obsahuje knihu z rady Čarovné Slovensko, 2 mapky EuroVelo, 3 mapky VKÚ z rôznych regiónov, cyklofľašu SCK a mini retro sadu na opravu defektu.

Vyhlasovateľom súťaže je Slovenský cykloklub a súťaž nie je nijako spájaná so sociálnou sieťou Facebook.


https://www.biker.sk/ https://www.chemolak.sk/ https://www.garmin.sk/ https://www.focus-bikes.com/sl_en/Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.